Odalar

Güre Termal Resort’nın odaları; Çağdaş hatları, panoramik manzaralı 286 oda son teknoloji ile donatılmış, aydınlık, ferah ve profesyonel bir sadelik içerisinde kendinizi evinizde hissettirecek bir konaklama imkanı sunuyor. Her bir detayın tek tek düşünüldüğü ayrıntılardan oluşan mükemmel uyumla yaratılmış farklı seçeneklerdeki odalar, siz misafirlerimize unutulmayacak anlar sunuyor. Odalarımız dinlenmek için olduğu kadar çalışmak için de idealdir.

Her oda da çift kişilik büyük yatak (frenchbed) veya iki adet tek kişilik yatak, koltuk, kanepe (ekonomik odalar hariç), çalışma masası ve sandalyesi, TV, minbar, çay-kahve ikram seti, valizlik, emanet kasa, mermer ile döşenmiş modern banyo, büyüteçli ayna, ısıya duyarlı saç kurutma makinesi ve havlupan. Oda kapılarının tümünde dürbün ve güvenlik kilidi vardır. En az 28 m² olan odalarımızda, isterseniz gününüzü Afyonkarahisar’ın tarihi ve kültürel yerlerini gezerek, isterseniz otel alanında bulunan açık alan AFIUM alışveriş merkezini gezerek, isterseniz toplantılara katılarak, isterseniz otelin Termal & Spa alanında geçirin; sizleri konuk ederken aynı zamanda odanızda huzur bulmanızı ve üretken olmanızı sağlayacak bir dizi olanağın içinde bulunduğu yüksek standartlardaki konaklama imkanlarımızla en ince ayrıntıyı dahi düşündük. LCD televizyonunuz dünyadaki son haberleri takip etmenizi ve rahat yatağınıza uzanıp seçmiş olduğunuz bir filmin keyfini çıkarmanızı sağlayacaktır.

Ekstra yatak: Odalarımızda 2 kişilik standart yatak olduğundan ( french veya twin yatak ) ek yatak için portatif yatak veya kanepe kullanılmaktadır.

ODA SEÇENEKLERİ

Kendinizi evinizde hissedebilmeniz adına lüks ve konfor ile dizayn edildi.

Standart Oda

Yarım Pansiyon

198,33 TRY 'den başlayan fiyatlarla kişi baş

Family Oda

Yarım Pansiyon

297,50 TRY 'den başlayan fiyatlarla kişi baş